Skip to content

O nás Boží Oko

Hotel Wellness & Relax

Cesta z Prahy vám bude trvat jen hodinu a kousek. A můžete se ponořit do vlídné atmosféry jihočeského venkova, kde můžete prožít spoustu nádherných okamžiků s rodinou nebo třeba na firemních akcích. V prostorách barokního statku Malé Chrášťany č.4 z roku 1850 a barokního statku Malé Chrášťany č.5 z roku 1856 byl zřízen Wellness Hotel s ubytovací kapacitou 60 lůžek. Oba barokní statky jsou jako klenoty jihočeského baroka památkově chráněné venkovské usedlosti. Zvenku vás uchvátí svojí starobylou architekturou selského baroka, uvnitř pak svým designem, originálním interiérem a prostornou zahradou o rozloze 10.000 m2 s dvěma jezírky.

20130514155031_egz15q
20111129140907_v4M1hf

Ubytování Designové pokoje

Nabízíme vám ubytování v našich pokojích a apartmánech. V prvním patře hlavní budovy( původní stodoly) je umístěno 6 luxusně zařízených a prostorově velkoryse řešených pokojů ( exklusive) s panoramatickým výhledem do krajiny. V historickém stavení památkově chráněné usedlosti – statek č.4 z roku 1850 ( Boží Oko 1 – bílo modro růžová fasáda) je 6 stylově zařízených apartmánů ( comfort) a v památkově chráněné budově původního špejcharu je trojpodlažní apartmán se samostatným vchodem.

V historické obytné části památkově chráněné usedlosti – statek č.5 z roku 1856 ( Boží Oko 2 – růžovo modro bílá fasáda) se nachází 5 stylově zařízených pokojů.

Restaurace Kvalitní gastronomie

Naše restaurace nabízí řadu jídel z české i světové kuchyně, vařené
z kvalitních a čerstvých surovin. Každý den máme jiné menu, čímž zaručíme,
že jsou pokrmy připravené z čerstvých surovin. Sezóně tak nabídneme ryby
z okolí, bio vajíčka ze sousedovy farmy, maso od řezníka a pečivo z blízkého
pekařství. Momentálně Vám připravíme snídaně a uvaříme večeře. Restaurace nefunguje pro hosty bez ubytování.

20140916195341_vbYwuh
10

Wellness Uvolnění ducha i těla

Slůvko wellness v názvu hotelu už samo napovídá, že k uvolnění vašeho ducha i těla je pro vás připravena pestrá škála nejrůznějších wellness služeb, jako jsou osvětlená panoramatická vířivka, parní lázeň, finská, bylinková sauna s výhledem do krajiny a světelnou terapií, relaxační zóna s intimním osvětlením, posilovna a mnoho dalšího.

Eventy & Akce Soukromé & firemní

Náš hotel je velmi vhodným místem k pořádání firemních eventů, teambuildingových akcí, menších konferencí, ale i soukromých akcí jako jsou svatby a oslavy různých příležitostí. Můžeme také uspořádat event na míru. Již samotná kombinace kvalitních prostor pro ubytování i další aktivity, wellness a výborná kuchyně naznačuje to, že vaše akce se stane nezapomenutelnou.

20140207170733_19jSgA
Wellness hotel Boží oko 86%