Boží Oko Ubytování

Samostatný dům Špejchar

V budově bývalého špejcharu (sýpky z roku 1856), která je samostatným domem, je umístěn byt pro 5 osob. V přízemí se nachází obývací prostor s posezením u krbu, kuchyňka s jídelním stolem a koupelna.Ve dvou patrech nad sebou se nacházejí 2 ložnice. Dům je vybaven veškerým potřebným vybavením, navíc francouzskou hotelovou kosmetikou a originálním nábytkem s doplňky přivezenými z celého světa i ručně vázanými koberci. V přízemí se podařilo uchovat původní kamennou dlažbu. Schody do obou pater jsou trochu příkré, neboť Státní ústav památkové péče požadoval zachovat tvar a spád původních schodů. Horní ložnice je uzavírána zvláštními padacími dveřmi, neboť jiné řešení památkový ústav rovněž neschválil. Trochu nepohodlí při výstupech do prvního a druhého patra však vynahradí naprosto unikátní prostor, který je podle majitelky tím nejhezčím a nejpůvodnějším. Zde určitě pocítíte závan historie. Nedoporučujeme pro osoby s hůlkou.

Pokoje Comfort

11 pokojů typu comfot pojmenovaných a doladěných ke svému jméno poskytne veškeré pohodlí, které host potřebuje, ať už se jedná o dvě, tři nebo čtyři osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny LED TV, minibarem, trezorem, ručníky, francouzskou hotelovou kosmetikou a vysoušečem vlastů. Bezplatná Wi-Fi je k dispozici v každém pokoji.

Pokoje Exclusive

6 pokojů typu exclusive pojmenovaných a doladěných ke svému jménu poskytně ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. Můžete se ubytovat například v pokoji Konvalinka, Kopretina nebo Pivoňka – výběr je čistě na Vašich preferencích. Pokoje jsou vybaveny LED TV, ledničkou, trezorem, ručníky, francouzskou hotelovou kosmetikou, vysoušeči vlasů. V ceně pobytu je snídaně a wi-fi připojení.

Naplánujte si relax Rezervace

Rezervujte telefonicky, e-mailem, nebo pomocí rezervačního formuláře

+420 777 760 524 | info@hotelbozioko.cz