Služby Vaše tělo si zaslouží odpočinek, dopřejte mu masáže a pobyt ve wellness

Zachmuřené dny bez dostatku slunečního záření, snížení přirozeného zdroje vitaminů a sklíčená nálada nepřispívají naší psychické pohodě ani fyzické kondici. Jsme podráždění, unavení, častěji nemocní a náchylnější k úrazům. Výkonnost v práci klesá, rodinné klima se horší, a to nemluvě o nechutenství či bezesných nocích plných nočních můr. Přitom stačí tak málo.

Uvolněte se a očistěte tělo od toxinů v pohádkovém wellness království

Rozjasněte své dny a prosviťte noci pohlazením těla i duše ve wellness zóně. Relaxační pobyt zahrnuje masáže bolavých kloubů, unavených svalů, zatuhlých zad a šíje, odstraňují se úporné bolesti hlavy přecházející v migrény. Koupel ve vířivce masíruje a uvolňuje zatuhlé klouby, podporuje proudění krve a činnost srdečního svalu, dochází k očistě organismu, zlepšuje se látková výměna a dech se stává pravidelný.

Dlouhodobé i víkendové pobyty uprostřed přírody

Víkendový pobyt v pohádkovém království klidu a pohody Boží oko je snem mnohých zamilovaných párů, sportovců vyžadujících po náročném aktivním dnu trochu odpočinku a relaxace i unavených manažerů toužících po oáze ticha a souznění s přírodou. Mezi návštěvníky nechybí ani senioři, pro něž je pobyt ve wellness zóně zaslouženou odměnou za péči o vnoučky a děti. Nešetřete na svém zdraví ani svých blízkých a dopřejte si alespoň víkendový oddych oproštěný městského ruchu, klimatizovaných kanceláří a smradlavých výparů z hustého automobilového provozu.

Wellness i pro neubytované hosty

Wellness služby jsou určeny i neubytovaným hostů. Stačí zavolat anebo napsat a domluvit si konkrétní termín a čas.

Privátní wellness trvající 60 minut stojí 500 Kč, stejnou částku zaplatíte také za masáže. Hotel Boží oko naleznete v jihočeském regionu, v obci Sedlec-Malé Chrášťany.

Naplánujte si relax Rezervace

Rezervujte telefonicky, e-mailem

+420 777 760 524 | info@hotelbozioko.cz