Odpočinek a regenerace těla i duše Kosmetika

Toužíte po chvilce klidu, po zasloužené relaxaci, regeneraci těla i duše? Přijďte na kosmetické ošetření do božího oka:) 

V kosmetice Božího oka vás uprostřed každodenního shonu přivítá do příjemného relaxačního prostředí zkušená kosmetička Miya s bohatou praxí, během které se věnovala klasickému i přístrojovému ošetření. V kosmetice Božího oka, ale žádné pristrojvé ošetření nenaleznete. Těšit se můžete na propojení umění přírody, lidské dovednosti, individuální a osobní přístup.

Boží Oko Kosmetické ošetření

Kompletní kosmetické ošetření začíná úpravou obočí. Po důkladném očištění pomocí čisticího gelu a pleťové vody je pleť připravena na další proceduru. Následuje masáž dekoltu, krku, šíje a obličeje. Po jemném mechanickém čištění, peelingu a masce je nanesen krém a lze přejít k celkovému nalíčení, ať  už dennímu či večernímu.
 
V kosmetice Božího oka lze také absolvovat depilaci- odstranění chloupků s kořínkem pomocí teplého vosku . Depilaci je možné provést nad horním rtem, bradě, rukách, v podpaží,na zádech, lýtkách i celých nohách.
detox
wellness

Kosmetika Ceny a rezervace

  • ošetření lze absolvovat jednotlivě, v hodinovém ošetření
    nebo v rámci komplexní 90 min. procedury
  • kosmetiku je možné objednávat v sobotu 9.00-13.00,
    jiné termíny po dohodě
  • 60 min 1 090 Kč, 90min 1590 Kč (i s důkladnou masáží)
  • objednávky alespoň měsíc max. 14 dní před pobytem
 
V případě zájmu získat více informací o kosmetické péči, kontaktujte ošetřující Miyu na tel. čísle 774832752.