Boží Oko O nás

Wellness & Relax Hotel

Cesta z Prahy vám bude trvat jen hodinu a kousek. A můžete se ponořit do vlídné atmosféry jihočeského venkova, kde můžete prožít spoustu nádherných okamžiků s rodinou nebo třeba na firemních akcích. Hotel s ubytovací kapacitou 60 osob je součástí unikátní památkové usedlosti. Zvenku vás uchvátí svojí starobylou architekturou selského baroka, uvnitř pak svým designem a originálním interiérem. 

20130514155031_egz15q
20111129140907_v4M1hf

Designové pokoje Ubytování

Nabízíme vám ubytování v našich pokojích a apartmánech. V hlavní budově je umístěno 6 luxusně zařízených pokojů s panoramatickým výhledem do krajiny. V historickém stavení je 6 stylově zařízených apartmánů a 1 luxusní trojpodlažní apartmán se samostatným vchodem. Z oken apartmánů je překrásný výhled do jihočeské krajiny.

Kvalitní gastronomie Restaurace

Naše restaurace nabízí řadu jídel z české i světové kuchyně nevyjímaje čerstvé ryby přímo z našeho rybníčku umístěného před hotelem, jídla připravená z bio potravin, domácích vajec a kozího mléka a sýrů z nedaleké farmy.

20140916195341_vbYwuh
10

Uvolnění ducha i těla Wellness

Slůvko wellness v názvu hotelu už samo napovídá, že k uvolnění vašeho ducha i těla je pro vás připravena pestrá škála nejrůznějších wellness služeb, jako jsou osvětlená panoramatická vířivka, parní lázeň, finská a bylinková sauna s výhledem do krajiny a světelnou terapií, relaxační zóna s intimním osvětlením, posilovna a mnoho dalšího.

Soukromé & firemní Eventy & Akce

Náš hotel je velmi vhodným místem k pořádání firemních eventů, teambuildingových akcí, menších konferencí, ale i soukromých akcí jako sou svatby a oslavy různých příležitostí. Můžeme také uspořádat event na míru. Již samotná kombinace kvalitních prostor pro ubytování i další aktivity, wellness a výborná kuchyně naznačuje to, že vaše akce se stane nezapomenutelnou.

20140207170733_19jSgA